19:00 | FT | Everton 2 : 0 Liverpool |
19:00 | FT | Marseille 2 : 2 OGC Nice |
19:00 | FT | Monaco 1 : 0 Lille |
19:00 | FT | Ajax 2 : 2 Excelsior |
16:30 | FT | TSV Hartberg 1 : 2 LASK Linz |
18:30 | FT | Rapid Wien 1 : 3 Sturm Graz |
17:30 | FT | Stade Nyonnais 0 : 2 Vaduz |
18:45 | FT | Sepsi 2 : 2 Steaua Bucharest |
16:00 | FT | AEL 5 : 4 Nea Salamis |
01:00 | FT | Celaya CF 4 : 3 CD Tapatio |
03:05 | FT | CA La Paz 3 : 1 Venados FC |
01:05 | - | Cancun FC - : - Atlante |
19:00 | FT | Atalanta 4 : 1 Fiorentina |
16:00 | FT | Tirana 1 : 0 FK Kukesi |
16:00 | AET | Vllaznia 1 : 1 FK Egnatia |
13:00 | FT | FK Gabala 0 : 2 Zira FK |
12:00 | - | Imisli - : - Zaqatala | H2H |
18:30 | FT | Club Brugge 4 : 0 KRC Genk |
14:30 | FT | Romanija Pale 1 : 0 Laktasi |
18:45 | Pen | Chorley 4 : 2 Curzon Ashton |
17:00 | FT | ToVe Pori 2 : 3 Haka II |
17:10 | FT | LPS 4 : 0 EPS II |
16:00 | FT | FC Honka 0 : 0 EBK |
15:30 | - | JaPS II - : - Kiffen | H2H |
16:30 | FT | Lyon (W) 2 : 1 Guingamp (W) |
16:30 | Pen | B71 Sandur 6 : 5 AB Argir |
16:30 | FT | Hoyvik 1 : 3 Vikingur Gota |
16:30 | FT | Suduroy 0 : 2 TB Tvoroyri |
14:00 | FT | Lamia FC 1 : 1 PAOK Salonika |
19:15 | FT | Throttur Reykjavik 1 : 2 HK |
14:00 | - | Haukar - : - IF Vestri |
16:00 | FT | FC Petrocub 5 : 1 CSF Balti |
16:00 | FT | Askoy 2 : 5 SK Brann |
16:00 | FT | Baerum SK 0 : 5 Stabaek |
16:00 | FT | Elverum 2 : 4 HamKam |
16:00 | FT | Fram Larvik 0 : 3 Arendal |
16:00 | FT | Frigg 0 : 3 KFUM Oslo |
16:00 | Pen | Froya FK 7 : 8 Sogndal |
16:00 | FT | IF Floya 0 : 6 Tromso |
16:00 | FT | IK Junkeren 0 : 2 Bodo/Glimt |
16:00 | FT | IL Bjarg 0 : 3 Asane |
16:00 | AET | IL Hodd 1 : 0 Aalesunds FK |
16:00 | FT | Melhus IL 1 : 5 Ranheim |
16:00 | FT | Rade 2 : 1 Moss FK |
16:00 | FT | Skjervoy IK 0 : 1 Alta IF |
16:00 | FT | Stord 0 : 4 Lysekloster IL |
16:00 | FT | Strindheim IL 1 : 2 Molde |
17:00 | AET | Tromsdalen UIL 3 : 1 FK Lyn |
17:05 | FT | Strommen IF 4 : 5 Lillestrom |
15:00 | - | Oppsal - : - Valerenga |
15:30 | FT | FC Jaro 4 : 2 KaPa |
15:30 | FT | FC KTP 5 : 1 SJK-2 |
15:30 | FT | JaPS 2 : 3 SalPa |
15:30 | FT | PK-35 Vantaa 1 : 1 TPS |
17:30 | - | VPV - : - Korsnas FC | H2H |
13:00 | AET | Drita FC 0 : 1 FC Prishtina |
19:15 | FT | AVS 0 : 2 Porto B |
13:00 | FT | Tyumen 1 : 1 Chernomorets |
15:00 | FT | Sokol 0 : 2 FC Yenisey |
16:00 | FT | FC Khimki 1 : 0 FC Kamaz |
15:00 | FT | Avangard Kursk 1 : 2 Kaluga |
15:30 | FT | FC Chayka 1 : 0 FC Ufa |
15:30 | FT | SK Blava 1 : 1 FC Pata |
17:00 | FT | Crvena Zvezda 2 : 0 Partizan |
13:00 | FT | Thermaikos 1 : 0 Veria FC |
13:00 | FT | Kileler 2 : 0 Pierikos FC |
13:00 | AW | Thesprotos 3 : 0 Fikis |
13:00 | FT | Panargiakos 2 : 1 AS Rodos |
13:00 | FT | Ellopiakos 2 : 0 Ermis Z. |
13:00 | FT | Episkopi FC 1 : 4 Panionios |
13:00 | FT | Fostiras FC 1 : 3 Peramaikos |
18:00 | Pen | ND Gorica 6 : 4 Beltinci |
18:00 | - | NS Mura - : - NK Rogaska |
18:00 | FT | Rapidenca 0 : 1 Mollerussa |
17:00 | FT | IFK Goteborg 0 : 1 BK Hacken |
17:00 | - | Kalmar FF - : - GAIS | H2H |
17:30 | FT | Trabzonspor 3 : 2 Karagumruk |
13:30 | Ssp | FC Muza 0 : 0 Nkwazi FC |
14:00 | FT | FC Goa 2 : 3 Mumbai City |
11:00 | - | Kaspiy - : - Ulytau | H2H |
15:30 | FT | Al Mu'aidar 3 : 5 Qatar SC |
15:30 | FT | Al Shamal 0 : 4 Al Sadd SC |
15:30 | FT | Al Wakra SC 2 : 4 AL Gharafa |
16:15 | FT | Al Jabalain 0 : 2 Al Najma |
17:45 | FT | Jeddah 0 : 3 Al Qaisoma |
14:30 | FT | Mesevo 1 : 0 Radnicki Pirot |
14:30 | FT | Vlasina 3 : 2 Timocanin |
20:00 | Pen | CR Belouizdad 3 : 1 USM Alger |
14:30 | FT | Talaea El Geish 1 : 0 ENPPI |
01:00 | FT | Alianza 6 : 1 Dragon |
01:30 | - | Santa Tecla - : - Aguila |
11:00 | FT | FC Energetik Mary 0 : 1 Ahal |
12:30 | FT | Shagadam FC 0 : 2 Altyn Asyr |
22:00 | FT | Botafogo 3 : 1 universitario |
13:00 | FT | FC Platinum 0 : 1 ZPC Kariba |
21:00 | FT | Matagalpa 0 : 2 Managua FC |
01:00 | FT | Masachapa 1 : 5 Real Esteli |
22:00 | FT | Colima 1 : 0 Mexicali FC |
22:00 | FT | Talleres II 2 : 0 Tigre II |
14:00 | FT | JSK 1 : 1 Lubumbashi Sport |
13:30 | - | Celeste - : - AC Kuya |
12:30 | FT | Elman 5 : 2 Jeenyo |
23:15 | FT | Olanchano 1 : 1 CD Vida |
01:30 | FT | UPNFM 1 : 0 CD Olimpia |
01:00 | FT | Santiago 3 : 1 CDM |
23:00 | - | Oratorio - : - Trem |
22:00 | FT | Monsoon 0 : 0 Lajeadense |
22:00 | FT | Veranopolis 1 : 0 Esportivo |
22:30 | FT | Passo Fundo 0 : 0 Gloria |
22:30 | FT | Uniao RS 2 : 1 SC Gaucho |
18:00 | - | Bage - : - EC Pelotas | H2H |
22:00 | FT | Danubio 0 : 1 Atletico PR |