19:00 | FT | Anapolina 0 : 1 ASEEV |
22:00 | - | Criciuma - : - Cuiaba |
19:00 | - | Gremio - : - Criciuma | H2H |
00:00 | Pst | Cruzeiro 0 : 0 Internacional |
23:00 | FT | Sao Paulo FC 0 : 0 Palmeiras |
19:00 | FT | Corinthians 3 : 0 Fluminense |
19:00 | FT | Cruzeiro 3 : 1 EC Vitoria |
14:00 | FT | Flamengo 0 : 2 Botafogo |
00:00 | FT | EC Bahia 1 : 0 Gremio |
19:00 | FT | Vasco da Gama 0 : 4 Criciuma |
00:30 | FT | Goias 1 : 0 Cuiaba |
00:30 | FT | Palmeiras 2 : 1 Botafogo SP |
23:30 | FT | CRB Maceio 1 : 0 Ceara SC |
22:00 | FT | Botafogo 1 : 0 EC Vitoria |
00:30 | FT | Flamengo 1 : 0 Amazonas |
00:30 | Pst | Internacional 0 : 0 EC Juventude |
23:00 | FT | America RN 1 : 2 Corinthians |
21:00 | FT | Sousa EC 1 : 1 RB Bragantino |
19:00 | FT | Brusque 0 : 1 Atletico GO |
22:00 | FT | EC Bahia 1 : 0 Criciuma |
20:00 | - | Amazonas - : - Santos FC |
00:30 | - | Goias - : - Ituano FC |
19:00 | - | Brusque - : - Goias | H2H |
22:00 | FT | Paysandu 0 : 0 Avai FC |
22:30 | FT | Mirassol FC 3 : 2 Ceara SC |
21:30 | FT | Goias 3 : 0 Ponte Preta |
19:00 | FT | Coritiba FC 1 : 0 Brusque |
20:00 | FT | CRB Maceio 0 : 0 Amazonas |
20:00 | FT | Paysandu 1 : 1 Botafogo SP |
00:00 | FT | Guarani FC 0 : 1 Chapecoense |
23:00 | FT | Avai FC 0 : 2 Santos FC |
22:00 | FT | Sport Recife 2 : 0 Vila Nova |
19:00 | FT | Pague Menos 3 : 0 Cariri |
23:00 | - | Londrina EC - : - CSA |
20:00 | Pst | Nautico PE 0 : 0 FC Ypiranga |
19:30 | FT | CSA 1 : 1 Ferroviaria SP |
22:30 | FT | Athletic Minas 3 : 1 Remo |
22:00 | FT | Sao Bernardo 4 : 2 Tombense |
20:00 | FT | ABC Natal 0 : 3 Nautico PE |
21:00 | Pst | EC Bahia 0 : 0 CRB Maceio |
19:00 | - | Anapolis - : - Mixto | H2H |
19:00 | - | Itabaiana - : - CSE |
20:30 | Pst | Hercilio Luz 0 : 0 Avenida |
20:00 | - | Ipatinga - : - Itabuna |
19:00 | Pst | Novo Hamburgo 0 : 0 Concordia AC |
20:00 | FT | Humaita 0 : 1 Porto Velho EC |
22:30 | FT | Maringa 2 : 1 Santo Andre |
21:00 | FT | Mixto 1 : 1 CRAC |
19:00 | FT | Cameta 0 : 1 Altos |
19:00 | FT | Fluminense PI 1 : 2 Maranhao |
19:00 | FT | Itabuna 0 : 0 Real Noroeste |
19:00 | FT | Sousa EC 0 : 0 Iguatu |
19:00 | FT | Trem 0 : 0 Manaus FC |
18:30 | FT | Maracana 1 : 1 America RN |
22:00 | FT | CSE 0 : 0 Retro FC Brasil |
21:30 | FT | Portuguesa RJ 0 : 0 Ipatinga |
21:00 | FT | Cianorte 0 : 0 Hercilio Luz |
19:00 | FT | Juazeirense 1 : 1 Itabaiana |
18:30 | FT | Avenida 1 : 2 Cascavel |
19:00 | - | Acao - : - Pocone | H2H |
13:30 | FT | Francana 0 : 0 SKA Brasil |
20:00 | Pst | Trem 0 : 0 Oratorio |
19:00 | - | Varginha EC - : - Mamore |
18:30 | - | Tupi FC - : - Betim |
19:30 | FT | Uniao Cacoalense 2 : 0 Genus |
23:00 | - | AS Real - : - Rio Negro |
23:00 | FT | Nautico RR 1 : 0 AS Real |
22:30 | FT | Nautico RR 1 : 1 GAS |
22:00 | - | Gloria - : - Esportivo |
22:00 | - | Lajeadense - : - Bage |
22:00 | - | Aimore - : - Bage | H2H |
18:00 | Pst | Aimore 0 : 0 Monsoon |
18:00 | Pst | EC Pelotas 0 : 0 Lajeadense |
19:00 | FT | Esportivo 5 : 1 Uniao RS |
18:00 | FT | Bage 1 : 2 Monsoon |
18:00 | FT | EC Pelotas 2 : 0 Aimore |
14:00 | FT | SC Gaucho 1 : 2 Passo Fundo |
18:00 | Pst | Juventude W 0 : 0 Doce Mel W |
22:00 | FT | Doce Mel W 0 : 4 Bahia (W) |
19:30 | FT | Amazonia W 3 : 0 Remo W |
18:00 | FT | FC Fortaleza (W) 7 : 0 VF4 W |
18:00 | FT | VOCEM U20 5 : 0 Tupa U20 |
18:00 | FT | Maua U20 3 : 0 Jabaquara U20 |