17:00 | - | Oster IF - : - Oddevold |
11:00 | 10' | Oddevold 1 : 0 GIF Sundsvall | H2H |
11:00 | 10' | Sandvikens IF 0 : 0 IK Brage | H2H |
17:00 | FT | Skovde AIK 0 : 0 Oddevold |
13:00 | FT | Orebro SK 2 : 1 IK Brage |
15:00 | FT | Orgryte IS 2 : 2 Oster IF |
13:00 | FT | Gefle IF 2 : 2 Sandvikens IF |
15:30 | - | GAIS - : - Vasteras SK |
13:00 | - | AIK Fotboll - : - Sirius |
17:10 | - | GAIS - : - IFK Goteborg |
17:00 | FT | Elfsborg 2 : 0 Sirius |
17:00 | FT | Mjallby 3 : 2 Kalmar FF |
14:30 | FT | Djurgardens IF 1 : 0 GAIS |
12:00 | FT | Malmo FF 5 : 0 AIK Fotboll |
12:00 | Pen | Malmo FF 5 : 2 Djurgardens IF |
11:00 | 10' | AIK (W) 0 : 1 Norrkoping (W) | H2H |
11:00 | - | Torns - : - Onsala |
14:00 | - | Norrby IF - : - Torns | H2H |
14:00 | FT | BK Olympic 0 : 3 Norrby IF |
11:00 | FT | Onsala 2 : 2 Falkenbergs FF |
11:00 | FT | Torns 2 : 1 Tvaakers IF |
17:00 | FT | Angelholm FF 1 : 1 Lunds BK |
15:00 | - | United Nordic - : - Taby |
10:00 | - | Umea - : - IFK Stocksund |
11:00 | 10' | Karlstad 0 : 1 Friska Viljor | H2H |
11:00 | 10' | Umea 0 : 0 FBK Karlstad | H2H |
09:30 | 82' | Pitea IF 1 : 5 United Nordic | H2H |
17:00 | FT | IFK Stocksund 2 : 2 Taby |
14:00 | FT | Assyriska FF 3 : 2 Taby |
14:00 | FT | Sollentuna FK 2 : 1 Pitea IF |
13:00 | FT | FC Stockholm 1 : 2 Umea |
14:00 | FT | Vasalunds IF 0 : 1 Karlstad |
12:00 | - | IFK Skovde - : - Motala |
12:00 | FT | Ahlafors IF 6 : 0 Motala |
17:30 | FT | Kongahalla 1 : 1 IK Gauthiod |
10:00 | - | Dalkurd FF - : - FC Gute |
10:30 | 38' | FC Gute 1 : 1 Falu | H2H |
12:00 | FT | Skiljebo SK 0 : 3 IK Franke |
11:00 | FT | Dalkurd FF 2 : 4 FOC Farsta |
13:00 | FT | Falu 1 : 3 FC Arlanda |
10:30 | FT | Hudiksvalls FF 1 : 1 FC Gute |
17:00 | FT | Boden BK 1 : 0 Kiruna FF |
14:00 | - | Haninge - : - Enskede IK |
15:00 | FT | Nacka Iliria 0 : 1 Sleipner |
14:00 | FT | Haninge 1 : 1 Huddinge IF |
13:00 | FT | Mjolby AI FF 2 : 0 Ljungsbro |
13:00 | FT | Smedby AIS 2 : 1 Enskede IK |
11:00 | FT | Syrianska 0 : 0 IF Sylvia |
17:30 | FT | Sleipner 1 : 2 Nykoping |
17:00 | - | Ockero - : - Lindome |
15:00 | FT | Qviding FIF 3 : 3 Jonsereds |
12:00 | FT | BK Astrio 0 : 1 Varbergs GIF |
12:00 | FT | Laholms FK 2 : 3 Lindome |
12:00 | FT | Ockero 1 : 4 IK Tord |
11:00 | - | Hogaborgs BK - : - Berga |
17:00 | FT | FBK Balkan 2 : 0 IF Lodde |
17:00 | FT | Rappe 1 : 0 Nosaby IF |
12:00 | FT | Berga 3 : 2 Kristianstad FC |
12:00 | FT | IF Lodde 1 : 1 Rappe |
11:00 | FT | Umea (W) 2 : 1 Orebro (W) |
17:30 | FT | Sunnana (W) 0 : 2 Malmo FF W |