12:00 | - | Viborg FF - : - Vejle BK |
17:00 | - | Vejle BK - : - OB Odense |
12:00 | FT | OB Odense 1 : 2 Hvidovre IF |
12:00 | FT | Viborg FF 0 : 0 Randers FC |
17:00 | FT | Lyngby BK 1 : 1 Vejle BK |
11:00 | FT | AGF (W) 2 : 1 Brondby IF (W) |
17:00 | FT | Nykobing FC 2 : 1 Esbjerg fB |
12:00 | FT | Middelfart 2 : 0 FC Roskilde |
11:45 | - | FA 2000 - : - Thisted FC |
12:00 | 3' | Skive IK 0 : 0 Fremad Amager |
17:00 | FT | Hellerup IK 1 : 1 FA 2000 |
11:45 | FT | FA 2000 0 : 0 Brabrand IF |
17:00 | FT | Thisted FC 1 : 0 Skive IK |
17:00 | FT | Vendsyssel 2 : 4 Kolding IF |
13:00 | FT | Vendsyssel 3 : 1 Hobro IK |
17:00 | FT | Kolding IF 0 : 3 SonderjyskE |
12:00 | FT | FC Helsingor 0 : 0 HB Koge |
17:00 | FT | Hillerod 0 : 0 Naestved BK |
11:00 | - | Vorup - : - B 1909 |
11:30 | 32' | Allerod FK 1 : 0 Karlslunde IF |
11:30 | 35' | BK Marienlyst 0 : 1 Odder |
11:00 | - | OKS - : - Viby IF |
16:30 | FT | Bronshoj BK 2 : 1 Glostrup |
12:00 | FT | BK Skjold 0 : 5 Bronshoj BK |
11:30 | FT | Viby IF 2 : 0 B 1909 |
11:00 | FT | Glostrup 2 : 1 Tarnby FF FC |
11:00 | FT | Odder 3 : 2 OKS |
17:00 | FT | Aarhus Fremad II 0 : 2 Vorup |
17:00 | - | AB Tarnby - : - B 1908 |
13:15 | - | VRI - : - B 1913 |
13:30 | - | Varde IF - : - Dalum IF |
11:00 | 45' | Slagelse 1 : 0 Greve |
17:00 | FT | B 1908 4 : 4 Naestved II |
17:00 | FT | VB 1968 1 : 0 AB Tarnby |
12:00 | FT | Greve 0 : 0 VB 1968 |
12:00 | FT | Hedensted IF 2 : 0 Varde IF |
12:00 | FT | Herlev IF 1 : 3 B 1908 |
12:00 | FT | Naestved II 0 : 2 Slagelse |
11:00 | FT | Dalum IF 0 : 0 Ringkobing IF |
11:00 | FT | Tarup Paarup 4 : 0 VRI |
11:00 | - | Avarta - : - Neasby BK |
11:00 | - | Ishoj IF - : - VSK Arhus |
17:00 | - | BK Frem - : - Holbaek BI |
12:00 | 4' | Neasby BK 0 : 0 Ishoj IF | H2H |
11:30 | 35' | VSK Arhus 0 : 1 BK Frem | H2H |
17:00 | FT | Holbaek BI 1 : 1 Avarta |
11:00 | FT | Avarta 2 : 0 VSK Arhus |
11:00 | FT | Holbaek BI 3 : 2 Neasby BK |
11:00 | FT | Ishoj IF 1 : 1 BK Frem |
11:00 | FT | Vejgaard BK 5 : 5 IF Lyseng |