Poland Soccer, Football results
Today
Live Now
Results
My Livescore
Tomorrow
Yesterday
Teams
Competitions
Women's
News
Livescore
›
Live Score Poland
England
Italy
France
Germany
Spain
Greece
Portugal
Youth Results
Europe (A-L) +
Albania
Andorra
Armenia
Austria
Azerbaijan
Belarus
Belgium
Bosnia-Herzegovina
Bulgaria
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
England
Estonia
Faroe Islands
Finland
France
Georgia
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Ireland
Israel
Italy
Kazakhstan
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Europe (M-Z) +
Macedonia
Malta
Moldova
Montenegro
Northern Ireland
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
San Marino
Scotland
Serbia
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Turkey
Ukraine
Wales
America +
Argentina
Bolivia
Brazil
Canada
Chile
Colombia
Costa Rica
Ecuador
El Salvador
Guatemala
Honduras
Mexico
Paraguay
Peru
Uruguay
USA
Venezuela
Asia +
Bahrain
Hong Kong
India
Iran
Japan
Kuwait
Lebanon
Malaysia
Qatar
Saudi Arabia
Singapore
Syria
South Korea
Thailand
U.A.E.
Uzbekistan
Africa +
Algeria
Cameroon
Egypt
Kenya
Mali
Morocco
Nigeria
Senegal
South Africa
Tunisia
Oceania +
Australia
New Zealand
Today
Live
Finished
Favourites
Yesterday
Tomorrow
Competitions
Poland I Liga
Poland Ekstraklasa
Poland National cup
Poland II Liga
Poland Ekstraklasa - Women
Poland Central Youth League
Poland III Liga, Group 1
Poland III Liga, Group 2
Poland III Liga, Group 3
Poland III Liga, Group 4
Poland
Poland I Liga
Standings
13:00
-
Odra Opole
- : -
Wisla Plock
10:40
-
Arka Gdynia
- : -
Zaglebie Sosnowiec
18:00
-
Stal Rzeszow
- : -
LKS Nieciecza
15:30
-
Wisla Krakow
- : -
Lechia Gdansk
13:00
-
Chrobry Glogow
- : -
Resovia Rzeszow
18:30
-
GKS Tychy
- : -
GKS Katowice
16:00
-
Motor Lublin
- : -
Znicz Pruszkow
16:00
-
Zaglebie Sosnowiec
- : -
Wisla Krakow
16:00
-
Znicz Pruszkow
- : -
Chrobry Glogow
H2H
13:00
-
Wisla Plock
- : -
Motor Lublin
H2H
10:40
-
LKS Nieciecza
- : -
MKS Polonia Warszawa
H2H
18:00
-
GKS Katowice
- : -
Stal Rzeszow
H2H
15:30
-
Lechia Gdansk
- : -
GKS Tychy
H2H
13:00
80
'
Resovia Rzeszow
0 : 1
Miedz Legnica
H2H
18:40
FT
Podbeskidzie Bielsko Biala
0 : 0
Arka Gdynia
16:00
FT
Gornik Leczna
1 : 0
Odra Opole
16:00
FT
Chrobry Glogow
0 : 2
Wisla Plock
16:00
FT
Odra Opole
0 : 2
Motor Lublin
16:00
FT
Gornik Leczna
0 : 1
LKS Nieciecza
13:00
FT
Miedz Legnica
1 : 2
Znicz Pruszkow
13:00
FT
MKS Polonia Warszawa
1 : 2
GKS Katowice
10:40
FT
Arka Gdynia
3 : 2
Resovia Rzeszow
18:00
FT
GKS Tychy
2 : 0
Zaglebie Sosnowiec
15:30
FT
Stal Rzeszow
4 : 2
Lechia Gdansk
18:30
FT
Wisla Krakow
3 : 1
Podbeskidzie Bielsko Biala
Poland Ekstraklasa
Standings
13:00
-
Widzew Lodz
- : -
Zaglebie Lubin
10:30
-
Puszcza Niepolomice
- : -
Warta Poznan
18:00
-
Rakow Czestochowa
- : -
Pogon Szczecin
15:30
-
Jagiellonia
- : -
Korona Kielce
13:00
-
Gornik Zabrze
- : -
Stal Mielec
18:30
-
Slask Wroclaw
- : -
Cracovia Krakow
16:00
-
Piast Gliwice
- : -
LKS Lodz
17:00
-
Pogon Szczecin
- : -
Puszcza Niepolomice
15:30
-
Legia Warszawa
- : -
Radomiak Radom
H2H
13:00
-
Korona Kielce
- : -
Piast Gliwice
H2H
10:30
-
Warta Poznan
- : -
Widzew Lodz
H2H
18:00
-
Stal Mielec
- : -
Jagiellonia
H2H
15:30
-
Zaglebie Lubin
- : -
Rakow Czestochowa
H2H
13:00
84
'
LKS Lodz
1 : 2
Slask Wroclaw
H2H
18:30
FT
Ruch Chorzow
2 : 1
Lech Poznan
16:00
FT
Cracovia Krakow
5 : 0
Gornik Zabrze
17:00
FT
Puszcza Niepolomice
1 : 1
Korona Kielce
15:30
FT
Lech Poznan
0 : 0
Cracovia Krakow
13:00
FT
Stal Mielec
1 : 3
Legia Warszawa
10:30
FT
Radomiak Radom
3 : 4
Zaglebie Lubin
18:00
FT
Widzew Lodz
0 : 1
Rakow Czestochowa
15:30
FT
Slask Wroclaw
2 : 3
Ruch Chorzow
13:00
FT
Gornik Zabrze
4 : 1
LKS Lodz
18:30
FT
Jagiellonia
2 : 2
Pogon Szczecin
16:00
FT
Piast Gliwice
2 : 0
Warta Poznan
Poland National cup
14:00
AET
Pogon Szczecin
1 : 2
Wisla Krakow
Poland II Liga
Standings
12:30
-
Stomil Olsztyn
- : -
Olimpia Grudziadz
10:00
-
LKS Lodz II
- : -
Radunia Stezyca
15:00
-
Sandecja Nowy Sacz
- : -
Olimpia Elblag
14:15
-
KKS Kalisz
- : -
Kotwica Kolobrzeg
14:00
-
Hutnik Krakow
- : -
Lech Poznan II
14:00
-
Zaglebie Lubin II
- : -
Wisla Pulawy
12:00
-
Chojniczanka Chojnice
- : -
Polonia Bytom
18:30
-
Stal Stalowa Wola
- : -
Skra Czestochowa
16:15
-
GKS Jastrzebie
- : -
Chojniczanka Chojnice
14:00
-
Zaglebie Lubin II
- : -
Pogoń Siedlce
H2H
15:30
-
Olimpia Grudziadz
- : -
Stal Stalowa Wola
H2H
15:00
-
Olimpia Elblag
- : -
Hutnik Krakow
H2H
11:30
FT
Lech Poznan II
1 : 1
KKS Kalisz
10:00
FT
Radunia Stezyca
1 : 3
Wisla Pulawy
17:00
FT
Kotwica Kolobrzeg
2 : 0
Stomil Olsztyn
17:00
FT
Skra Czestochowa
3 : 0
LKS Lodz II
14:00
FT
Polonia Bytom
4 : 2
Sandecja Nowy Sacz
16:15
FT
Stomil Olsztyn
1 : 0
Lech Poznan II
16:00
FT
LKS Lodz II
1 : 1
Olimpia Grudziadz
17:45
FT
Stal Stalowa Wola
1 : 1
Kotwica Kolobrzeg
15:00
FT
GKS Jastrzebie
1 : 0
Zaglebie Lubin II
15:00
FT
KKS Kalisz
0 : 1
Olimpia Elblag
15:00
FT
Wisla Pulawy
1 : 0
Skra Czestochowa
12:00
FT
Hutnik Krakow
4 : 1
Polonia Bytom
18:00
FT
Pogoń Siedlce
0 : 3
Radunia Stezyca
17:30
FT
Chojniczanka Chojnice
1 : 0
Sandecja Nowy Sacz
Poland Ekstraklasa - Women
Standings
11:00
-
Rekord Bielsko Biala (W)
- : -
Olsztyn (W)
10:00
-
UJ Krakow (W)
- : -
Sosnowiec (W)
12:00
-
Pogon Tczew (W)
- : -
Gornik Leczna (W)
10:00
-
Lechia Gdansk (W)
- : -
GKS Katowice (W)
10:00
-
Medyk Konin (W)
- : -
Pogon Szczecin (W)
10:00
-
UKS Lodz (W)
- : -
Slask Wroclaw (W)
15:00
-
GKS Katowice (W)
- : -
UJ Krakow (W)
H2H
13:00
-
Sosnowiec (W)
- : -
Rekord Bielsko Biala (W)
H2H
11:00
-
Olsztyn (W)
- : -
Pogon Tczew (W)
H2H
10:00
-
Slask Wroclaw (W)
- : -
Lechia Gdansk (W)
H2H
09:45
-
Pogon Szczecin (W)
- : -
UKS Lodz (W)
H2H
10:00
FT
Gornik Leczna (W)
2 : 0
Medyk Konin (W)
11:30
FT
Rekord Bielsko Biala (W)
0 : 0
GKS Katowice (W)
10:00
FT
Pogon Szczecin (W)
2 : 1
Gornik Leczna (W)
10:00
FT
UKS Lodz (W)
2 : 0
Lechia Gdansk (W)
10:00
FT
Medyk Konin (W)
3 : 1
Olsztyn (W)
10:00
FT
Pogon Tczew (W)
0 : 7
Sosnowiec (W)
09:00
FT
UJ Krakow (W)
2 : 2
Slask Wroclaw (W)
Poland Central Youth League
Standings
14:00
-
Odra Opole U19
- : -
Sandecja Nowy Sacz U-19
09:00
FT
Korona Kielce U19
3 : 5
Zaglebie L U19
12:30
FT
Widzew U-19
3 : 5
Odra Opole U19
Poland III Liga, Group 1
Standings
12:00
-
Legia Warszaw II
- : -
Victoria Sulejowek
10:00
-
Jagiellonia Bialystok II
- : -
Legionovia Legionowo
10:00
-
Pelikan Lowicz
- : -
LKS Lomza
15:30
-
Concordia Elblag
- : -
Unia Skierniewice
15:00
-
GKS Belchatow
- : -
GKS Wikielec
14:00
-
Mlawianka Mlawa
- : -
Pilica Bialobrzegi
13:00
-
Olimpia Zambrow
- : -
Warta Sieradz
16:00
-
Bron Radom
- : -
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
15:00
-
Swit Dwór Mazowiecki
- : -
Lechia Tomaszow Mazowiecki
15:00
-
LKS Lomza
- : -
Legia Warszaw II
H2H
14:00
45
'
GKS Wikielec
0 : 2
Jagiellonia Bialystok II
H2H
13:00
87
'
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
3 : 1
Pelikan Lowicz
H2H
13:00
86
'
Victoria Sulejowek
1 : 3
Olimpia Zambrow
H2H
17:45
FT
Unia Skierniewice
3 : 1
Bron Radom
15:00
FT
Lechia Tomaszow Mazowiecki
3 : 1
Legionovia Legionowo
15:00
FT
Warta Sieradz
2 : 1
GKS Belchatow
14:00
FT
Swit Dwór Mazowiecki
3 : 0
Mlawianka Mlawa
10:00
FT
Pilica Bialobrzegi
0 : 1
Concordia Elblag
15:00
FT
Bron Radom
2 : 1
Pilica Bialobrzegi
15:00
FT
GKS Belchatow
1 : 1
Victoria Sulejowek
14:00
FT
Legionovia Legionowo
4 : 0
GKS Wikielec
14:00
FT
Mlawianka Mlawa
2 : 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
12:00
FT
Jagiellonia Bialystok II
2 : 0
Warta Sieradz
12:00
FT
Olimpia Zambrow
0 : 1
LKS Lomza
10:00
FT
Concordia Elblag
2 : 1
Swit Dwór Mazowiecki
10:00
FT
Legia Warszaw II
4 : 3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
17:45
FT
Unia Skierniewice
2 : 1
Pelikan Lowicz
Poland III Liga, Group 2
Standings
11:00
-
Stolem Gniewino
- : -
Polonia Sroda
14:00
-
Elana Toruń
- : -
SKS Unia Swarzedz
14:00
-
Starogard Gdanski
- : -
Gedania Gdansk
13:00
-
Blekitni Stargrad
- : -
Vineta Wolina
12:00
-
Flota Swinoujscie
- : -
Unia Solec Kujawski
12:00
-
Pogon Nowe Skalmierzyce
- : -
Swit Skolwin
10:00
-
Pogon Szczecin II
- : -
Notec Czarkow
17:00
-
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Sokol Kleczew
15:30
-
Cartusia Kartuzy
- : -
Luzino
15:30
-
Swit Skolwin
- : -
Starogard Gdanski
H2H
15:00
-
Sokol Kleczew
- : -
Unia Solec Kujawski
H2H
14:00
43
'
Elana Toruń
0 : 0
Flota Swinoujscie
H2H
14:00
39
'
Vineta Wolina
0 : 0
Stolem Gniewino
H2H
14:00
FT
Zawisza Bydgoszcz
2 : 4
Blekitni Stargrad
13:00
FT
Notec Czarkow
4 : 0
Cartusia Kartuzy
11:00
FT
Polonia Sroda
1 : 1
Pogon Nowe Skalmierzyce
13:00
FT
Luzino
1 : 2
SKS Unia Swarzedz
10:00
FT
Gedania Gdansk
2 : 1
Pogon Szczecin II
11:00
FT
Stolem Gniewino
1 : 1
Zawisza Bydgoszcz
14:00
FT
Flota Swinoujscie
1 : 4
Luzino
13:00
FT
Blekitni Stargrad
5 : 0
Sokol Kleczew
12:00
FT
Pogon Nowe Skalmierzyce
3 : 0
Vineta Wolina
12:00
FT
Starogard Gdanski
2 : 4
Polonia Sroda
12:00
FT
Unia Solec Kujawski
0 : 2
Elana Toruń
11:00
FT
SKS Unia Swarzedz
3 : 2
Notec Czarkow
10:00
FT
Cartusia Kartuzy
1 : 2
Gedania Gdansk
15:15
FT
Pogon Szczecin II
0 : 4
Swit Skolwin
Poland III Liga, Group 3
Standings
15:00
-
Gwarek Tarnowskie Gory
- : -
Rakow II
15:00
-
Unia Turza Slaska
- : -
Sleza Wroclaw
14:00
-
Warta Gorzow Wielkopolski
- : -
Stilon Gorzow
13:00
-
KS Polkowice
- : -
Pawlowice Slaskie
13:00
-
Starowice Dolne
- : -
Carina Gubin
11:00
-
LKS Goczalkowice Zdroj
- : -
Rekord Bielsko Biala
10:00
-
Bytom Odrzanski
- : -
Karkonosze Jelenia Gora
10:00
-
Gornik Zabrze II
- : -
Zielona Gora
10:00
-
Slask Wroclaw II
- : -
MKS Kluczbork
12:00
-
Rekord Bielsko Biala
- : -
Starowice Dolne
H2H
10:00
-
Slask Wroclaw II
- : -
KS Polkowice
H2H
15:00
-
Karkonosze Jelenia Gora
- : -
LKS Goczalkowice Zdroj
H2H
15:00
-
Pawlowice Slaskie
- : -
Gwarek Tarnowskie Gory
H2H
15:00
-
Zielona Gora
- : -
Warta Gorzow Wielkopolski
H2H
12:00
FT
Stilon Gorzow
1 : 1
Bytom Odrzanski
15:15
FT
MKS Kluczbork
1 : 1
Sleza Wroclaw
14:00
FT
Carina Gubin
3 : 1
Unia Turza Slaska
13:00
FT
Rakow II
2 : 1
Gornik Zabrze II
11:00
FT
Gornik Zabrze II
1 : 3
Pawlowice Slaskie
15:00
FT
Gwarek Tarnowskie Gory
1 : 1
Slask Wroclaw II
15:00
FT
Unia Turza Slaska
2 : 1
Rekord Bielsko Biala
13:00
FT
KS Polkowice
4 : 0
MKS Kluczbork
13:00
FT
Starowice Dolne
0 : 1
Karkonosze Jelenia Gora
11:00
FT
LKS Goczalkowice Zdroj
1 : 2
Stilon Gorzow
11:00
FT
Warta Gorzow Wielkopolski
2 : 1
Rakow II
10:00
FT
Bytom Odrzanski
2 : 2
Zielona Gora
Poland III Liga, Group 4
Standings
17:29
-
KSZO Ostrowiec
- : -
KS Siarka Tarnobrzeg
15:00
-
Chelmianka Chelm
- : -
Garbarnia Krakow
15:00
-
Orleta Radzyn Podlaski
- : -
Czarni Polaniec
15:00
-
Wisloka Debica
- : -
Podhale Nowy Targ
11:00
-
Avia Swidnik
- : -
Wislanie Jaskowice
10:00
-
Wieczysta Krakow
- : -
Sokol Sieniawa
17:57
-
Podlasie Biala Podlaska
- : -
Star Starachowice
17:45
-
KS Wiazownica
- : -
Karpaty Krosno
15:00
-
KS Siarka Tarnobrzeg
- : -
Orleta Radzyn Podlaski
H2H
15:00
-
Karpaty Krosno
- : -
Avia Swidnik
H2H
14:00
45
'
Czarni Polaniec
1 : 0
Podlasie Biala Podlaska
H2H
13:30
56
'
Wislanie Jaskowice
0 : 0
Chelmianka Chelm
H2H
11:00
FT
Podhale Nowy Targ
2 : 1
Unia Tarnow
10:00
FT
Wieczysta Krakow
5 : 1
Wisloka Debica
15:00
FT
Sokol Sieniawa
3 : 2
Garbarnia Krakow
14:00
FT
Swidniczanka Swidnik
0 : 0
KSZO Ostrowiec
13:00
FT
Star Starachowice
1 : 0
KS Wiazownica
15:00
FT
Wisloka Debica
1 : 2
Sokol Sieniawa
18:00
FT
Podlasie Biala Podlaska
1 : 4
KS Siarka Tarnobrzeg
15:00
FT
Avia Swidnik
0 : 0
Star Starachowice
15:00
FT
Orleta Radzyn Podlaski
0 : 1
Swidniczanka Swidnik
15:00
FT
Unia Tarnow
0 : 5
Wieczysta Krakow
14:30
FT
Chelmianka Chelm
6 : 0
Karpaty Krosno
13:30
FT
KSZO Ostrowiec
1 : 2
Podhale Nowy Targ
13:00
FT
Garbarnia Krakow
2 : 1
Wislanie Jaskowice
17:45
FT
KS Wiazownica
1 : 3
Czarni Polaniec